Maškrtí den

20. listopadu 2013 v 0:19 | Mr. IMAGINE |  Fotoalbum
Zdravím všechny neexistující čtenáře mého prachem dusícího se blogu!
Přemýšlím, jak začít článek bez toho, abych se zmiňoval o mé tří měsíční neaktivitě. A jelikož jsem jí zmínil, můžu přestat přemýšlet.
Tak fajn, teď vážně.
Asi nemá cenu se po tisící omlouvat. Ani uvádět důvod (přeci jenom se nezměnil). Ani Vám (komu že..?) to nějak vynahrazovat. Prostě je to tak - vracím se k "psaní" v nepravidelných intervalech, na které stejně nikdo není zvědavý, takže nevím, proč se to tu snažím vysvětlit.
Když se to vezme kolem a kolem, vlastně není tak špatné mít blog, na který kromě Vás skoro nikdo nezabloudí. Nemusíte si kazit náladu čtením urážlivých komentářů, nestrávíte půl dne mazáním otravných reklam, nejste vůči nikomu zavázaní a když si dáte čtvrt roční pauzu (jako já), nikdo si toho nevšimne.
Takže je to vlastně fajn.
Kde jsou ty časy, kdy jsem bral blog jako blog. Teď je to spíš něco jako šuplíček mých velice špatných literárních a grafických výtvorů, sloužící pouze mým osobním účelům. Sice ho moc často neotevřu, ale jsem rád, že ho mám..

Tak jo. To by asi mohlo k tomu úvodu stačit.
Ne, tak ne.
Kdyby si náhodou někdo za pár měsíců otevřel tenhle článek (což je sice vysoce nepravděpodobné, ale dejme tomu, že by se to mohlo stát), rád bych ho obeznámil s obsahem článku - to aby mohl rychle zmáčknout tu červenou věcičku v pravo nahoře (křížek se tomu myslím nadává).
Zařazení do rubriky není překlep, opravdu se v tomhle článku budou vyskytovat fotky mé maličkosti. Takže kdo si nechce přivodit psychické problémy, honem pryč.
Ani název článku není omyl - "Maškrtí den" byl den s mým dvojčátkem, na který asi budu ještě hodně dlouho vzpomínat. Bylo to tohle léto, tuším někdy ke konci července, možná už na přelomu srpna. Ve skutečnosti to teda nebyl den, ale dva dny, to ale není podstatné. Co ale podstatné je - během těch dvou dní jsme nafotili docela slušnou kupu fotek (z nichž víc jak polovina neprošla cenzurou), které se mi neskutečně líbí a chtěl bych si ty nejlepší z nich hodit i sem.
Takže je sem teda házím. Pod perex se díváte na vlastní nebezpečí. ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M. M. | 21. listopadu 2013 v 19:57 | Reagovat

Moc hezky píšeš, ale mohl by jsi se zamyslet nad tím co píšeš. Není to u všeho, některé články jsou krásné a člověk se u nich i sem tam pousměje :) ale nepiš pořád jak sem nepíšeš atd,.. lidi jsou rádi když napíšeš a když napíšeš něco pořádného a ne když píšeš o tom jak nepíšeš ;) Každopádně na to, že je ti 16 let jsi vážně dobrý :) Jen by to občas chtělo trochu života do toho umírání a nevidět svět tak černě ;) protože život je krásný :) Hodně štěstí do budoucna :)

2 Miss Titanium Miss Titanium | Web | 23. listopadu 2013 v 11:27 | Reagovat

Tak koukám, že jsem si ten článek přečetla s lehčím zpožděním. Je pravda, že to byly nezapomenutelný dva dny a na to, jak mě bolelo břicho od smíchu, jen tak nezapomenu. I když bylo v tu dobu vedro jak v peci, musím uznat, že fotky dopadly dobře. Teď jen vymyslet, kdy to zopáknem (protože potřebuju změnit profilovku na fejsu).
A když už jsi zase jednou zveřejnil nějaký ten článek, mohl by ses toho teď držet, protože čtení tvých článků mi pokaždé navodí takovou tu nostalgickou náladu při vzpomínání na dny asi před čtyřmi lety, kdy jsme si psali na meebu a blogovali jak šílení.

3 Mr. Imagine Mr. Imagine | E-mail | Web | 29. listopadu 2013 v 20:21 | Reagovat

[1]: Díky moc :)) co se týče toho, že pořád píšu jak nepíšu (:D..), tak to o sobě vím a štve mě to, ale přijde mi vůči čtenářům blbý jen tak začít psát a ani se jim neomluvit za neaktivitu :) ale chápu, že když to píšu ke každýmu článku, potom už to leze i ušima ;D.. každopádně moc díky za konstruktivní kritiku (btw, pesimistou jsem se narodil, pesimistou taky umřu :D..) :)

[2]: Netuším kdy, ale zopakovat si to musíme! Nehledě na to že už jsem tvoje sliny dlouho neměl na oblečení.. *říká si že to zní asi dost dvojsmyslně, ale nemyslí to tak jak to vypadá, myslí to tak že vždycky když se tleměj tak se poslintaj ale postrádá to logiku takže to asi smaže*..
Já vím, že bych mohl, já dokonce chci. Ale moje prokrastinace už je na vysokým levelu působnosti. Ne, vážně, budu se snažit se do toho zase trochu opřít a pořád se nevymlouvat. :).. u svatýho fufínka, meebo! to byly časy.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.