Leden 2013

Jednorázové povídky

13. ledna 2013 v 21:53 | Mr. IMAGINE


Nejlepší kamarádky

13. ledna 2013 v 21:35 | Mr. IMAGINE |  Erotické povídky


Autor - Mr. Imagine, Elle.
Žánr - Yuri, ze života
Kategorie - Erotické povídky
Upozornění - Povídka není vhodná pro mladší 18-ti let
Psáno formou - Ich
Korektně zkontrolováno - Ne
Hlavní postavy - Emily, Hannah a Anna
Anotace - Tahle povídka (ehm, ehm) vznikla během dvou (?) dní v naší milované škole. O ruštině byla nuda, tak jsme prostě vzali papír a tužku a sesmolili jsme toto úchylné dílko. Nelekejte se, v povídce se vyskytují texty ohraničené hvězdičkami, tzv. "emoty", které vyjadřují vše, co postava neříká. Jsem moc línej, abych to přepisoval bez těch hvězdiček, tak to hold máte s nima, no. Já osobně si myslím, že to není nejhorší. Něco podobného jsem nikdy nepsal a na první pokus jsem celkem dost spokojen.
Pokud se tu najde osůbka, kterou zajímá, jakou prasárnu kdo napsal, já píšu tou fufínkovou hnědou a Elle tou vyblitou růžovou (pokud máte chuť podívat se na Ellin blog, dávám vám SEM link (reklamááá)).

Popis

Emily, Hannah a Anna. Tři kamarádky, které se po dlouhé době rozhodnou strávit spolu večer a poklábosit si o nejnovějších drbech, vztazích a "holčičích záležitostech". Zpočátku se všechno vyvíjí tak, jak by mělo, ale pak...se jedna z nich rozhodne vyjít s pravdou ven a to celý večer obrátí vzhůru nohama. Přátelský pokec se zvrhne v divoké, sexuální orgie...


Team BRITNEY

3. ledna 2013 v 18:27 | Mr. IMAGINE |  X-factor USA 2012


Britney Spears, proslulá po celém světě díky svým popovým singlům a hromadě skandálů, které se kolem ní v jednom kuse točí, dostala na starost kategorii teenagerů. Z šestice talentovaných "dětí" vybrala čtyři, kteří se společně s ní měli podívat do živých vysílání.
Britney jako mentorka rozhodně neselhala. Nesnažila se své svěřence předělat, jako tomu bylo u jejích kolegů, pouze jim dala cenné rady a ukázala cestu, po které by měli jít. Tato metoda se osvědčila, jeden z jejich svěřenců totiž skončil v poslední trojici ^^. A o koho jde? To se dozvíte, když budete číst dál!


Rekapitulace roku 2012

2. ledna 2013 v 17:56 | Mr. IMAGINE |  Odpadky

Rok 2012. Rok plný změn, neočekávaných zvratů a životních situací, o kterých bych si nikdy nemyslel, že mě potkají. Rok, který znamenal začátek (již asi sto padesáté) éry mého blogu. Ale rok 2012 je minulost. Co se stalo, stalo se. Teď je rok 2013. A i v tomhle roce přijdou změny a převraty. Bohužel...
Pojďte si, společně se mnou, zrekapitulovat úspěchy a neúspěchy mého milovaného blogu.


X-factor USA 2012

1. ledna 2013 v 20:34 | Mr. IMAGINE |  X-factor USA 2012

Na tenhle článek se psychicky připravuji již řadu dní. Avšak ne proto, že by se mi do psaní tohoto článku nechtělo, ba naopak, jsem upřímně rád, že si můžu v 1:29 ráno/večer zalézt do postele k notebooku a sepisovat něco, co mě baví, něco, díky čemu jsem schopen oželet těch pár hodin spánku. Připravuji se na něj z jednoho prostého důvodu: tahle soutěž mě držela nad vodou, když mi nebylo zrovna nejlíp, byl to takový můj maják v dáli, který mi dával naději, že bude líp, který mě (s lehkou nadsázkou) držel při životě...proto bych chtěl tímto článkem vzdát čest všem, kteří se na něm podíleli, ať už jako porotci, soutěžící, moderátoři nebo techničáři. Skvěle jsem se bavil, vážně, patří Vám můj velký dík, jenom mě mrzí, že už to všechno končí...
Pokud máte čas a chuť přečíst si můj názor na TOP 16 soutěžících, na jejich nejlepší vystoupení (alespoň podle mého názoru) a na vítěze samotného, klikněte na 'celý článek' a trošku si se mnou zavzpomínejte.
By the way; pod perexem najdete něco na způsob rozcestníku. Obrázky, které se po clicknutí otevřou a ukáží Vám, co se pod nimi skrývá (tedy až se někdo dokope k tomu to napsat ^^). Mám totiž obavy, že by se mi to do jednoho článku všechno nevešlo. Příjemné počtení!