1 000

14. prosince 2012 v 0:00 | Mr. IMAGINE |  Odpadky
Tak a je to tady.
Spousta z Vás by ´to´ asi čekala mnohem dříve, například hned první měsíc od založení blogu, nu ale což. Lepší pozdě, než-li později. A o jaké ´to´ vlastně jde?

O tisíc návštěvníků na blogu!


Tisíc. Možná málo, možná hodně, možná akorát. Já osobně jsem s tímto číselným údajem více než spokojen, vezmeme-li v potaz, že nejsem aktivní a články přidávám jednou za uherský rok.
Když se to vezme kolem a kolem, návštěvnost pro mě ale není na prvním místě. Mnohem více mi záleží na kvalitě a množství komentářů, protože právě TY mě někam posunou, ať už to bude výš nebo níž. Zatímco návštěvnost ve mě vzbudí možná tak naduté ego. Myslím, že pro blogery, kteří chtějí jednou něčeho dosáhnout, ať už je to cokoliv, by měli být komentáře bod číslo jedna.
To jsem se zase trochu rozepsal o něčem, co tu vlastně nemá co dělat. Typické... -_-
Hlavní cíl tohoto článku je následující: chci poděkovat Vám, návštěvníkům, že jste můj blog dotáhli až k oné ´malé-velké´ tisícovce. Děkuji Vám za to, že jste se proklikali horou rozcestníků, radioaktivních článků a humusu, který jsem vyplodil. A především Vám děkuji za komentáře, protože ty jsou pro mě opravdu důležité. Ještě jednou děkuji...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.