Úvod

13. července 2012 v 0:48 | Mr. IMAGINE

Vítejte, zbloudilé duše. Právě jste, ať už úmyslně či náhodou, navštívili můj blog. Blog, který se honosí adresou www.imagine.blog.cz. Adresa je to celkem "vzácná". Přiznejme si, kolik z nás, si, jen tak z nudy, do vyhledávače naťuká nějaké anglické slovíčko a připojí za to koncovku blog.cz. Je to magnet na návštěvnost. Ale spoustu takovýchto "vzácných" adres končí pod taktovkou neaktivních blogerů, mnohdy bez jediného článku. A pokud není nějaká unikátní adresa zabraná, je "již použita". Od nějakého jiného uživatele z jiných serverů (dobyvatel, galerie, doma, pokerfan,...). Kupříkladu adresa www.black.blog.cz. Jednoduchá, trefná adresa pro nějakého pesimistického blogera (například pro mě ^^). Zabraná? Bohužel. Použita.
Když se řadíte mezi ty šťastné jedince a najdete si existující blog s (pro vás vyhovující) adresou, který nevykazuje známky aktivního blogování déle jak rok, stačí napsat na e-mail blog@blog.cz a během několika málo dní Vám adresu uvolní (řadím se mezi ně i já, jelikož tato adresa byla TAKÉ zabrána neaktivní blogerkou, která zde měla pouze rozcestníky a všude spoustu srdíček *zvrací*). To je alternativní možnost. Dobře. Ale můžou se u toho vyskytnout nějaké ty komplikace. Holčina předemnou si tu chytře nastavila počítadlo (nechápu proč, když ho na blogu stejně neměla nastavené), což znamená, že se mi tu sice ukazuje návštěvnost, ale nechodí mi na e-mail podrobné statistiky s návštěvností.
Možná si říkáte, jaký to má smysl, když tu takhle polemizuji nad adresami. A už vůbec v článku s nadpisem Úvod. Je to takové malé zamyšlení, jak je těžké najít vhodnou adresu pro blog. Možná by nebylo na škodu, kdyby se blog.cz odpojil od všech ostatních "dobyvatelů", "pokerfanů" a já nevím čeho ještě. Spousta adres by se tak díky tomu uvolnila. Ještě lepší řešení by však bylo, kdyby se občas promazávaly neaktivní blogy.
Asi už Vás nudím svými nudnými, konzervativními kecy. I přesto však doufám, že se někdo dočetl až sem a neusnul u toho.
Toť vše. Snad jen... příjemné počtení u dalších (nemůžu zaručit, že méně nudných) článků, které najdete na tomto blogu se "vzácnou" adresou.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Čokoládka Milka Čokoládka Milka | Web | 13. července 2012 v 0:52 | Reagovat

Ouhouhou. Úvodný článok ma zaujal... a aj vzhľad blogu. Mmmm, pravdepodobne sa tu ešte objavím :) ... a tá adresa je dobrá! :D

2 Namenlos Namenlos | Web | 31. července 2012 v 22:40 | Reagovat

Naproksto trefně napsané. A taky musím říct, že si říká, zda-li by nebylo odpojení blogu  od ostatních služeb lepší. No, čekej mne tu.
Taky mne zaujal tvůj design. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.