Červenec 2012

Volný design 0.7 | Misfits

27. července 2012 v 21:29 | Mr. IMAGINE |  Volné designy

"Grafika"

27. července 2012 v 15:30 | Mr. IMAGINE
Objednávka volného designu

27. července 2012 v 15:01 | Mr. IMAGINE
Pokud se ti líbí některý z mých volných designů, máš možnost ho získat pro svůj blog! Stačí dodržovat pravidla, vyplnit objednávku a poslat ji na e-mail imagine.blog.cz@seznam.cz . Počet blogerů a blogerek, kteří mohou mít jakýkoliv volný design na svém blogu, není omezen.

PRAVIDLA

 1. Nevydávej design (ani jeho části /popisky do menu, ikonky,.../) za svůj.
 2. Nemaž můj zdroj.
 3. Volné designy na blog NENASTAVUJI.
 4. Dodržuj pravidla.

OBJEDNÁVKA

 1. Nick
 2. Blog
 3. E-mail
 4. Číslo a název volného designu
 5. Seznam pojmů, které chceš vytvořit jako popisky do menu (např. témata týdne, admin, povídky,...) a v jaké barevné kombinaci (platí POUZE pro blogera, který si o design napíše jako první /ostatním blogerům budou zaslány popisky, o jaké si požádal první bloger/)
 6. Pokud chceš vytvořit i komentářové ikonky a klikací ikonku, připiš dvě barvy, ve kterých chceš ikonky udělat (platí POUZE pro blogera, který si o design napíše jako první /ostatním blogerům budou zaslány ikonky, o jaké si požádal první bloger/)
 7. Souhlasíš s pravidly?

Objednávku pošli na e-mail imagine.blog.cz@seznam.cz . Volný design (včetně popisků a ikonek) ti do týdne zašlu na e-mail.

Pokud máš nějaký dotaz, stačí mi napsat na e-mail, nebo pod tento článek formou komentáře.


Objednávka designu

27. července 2012 v 14:39 | Mr. IMAGINE
Pokud se ti líbí má grafika, máš možnost navrhnout si vlastní design, který ti bude plně vyhovovat! Stačí dodržovat pravidla, vyplnit objednávku a poslat ji na e-mail imagine.blog.cz@seznam.cz .

PRAVIDLA

 1. Nevydávej design (ani jeho části /popisky do menu, ikonky,.../) za svůj.
 2. Nemaž můj zdroj.
 3. Pokud ti design nebude vyhovovat, nějaké menší úpravy udělat můžu, rozhodně ale nebudu celý design předělávat.
 4. Nejsem robot, takže design nebude hotový do druhého dne, jeho výroba se může klidně protáhnout na dva týdny.
 5. Dodržuj pravidla.

OBJEDNÁVKA

 1. Nick
 2. Blog
 3. E-mail
 4. Dvě až tři barvy, ve kterých chceš design vytvořit
 5. Jeden až pět obrázků (či brushů), které chceš na designu mít (můžeš poslat společně s objednávkou, nebo popsat slovně)
 6. Seznam pojmů, které chceš vytvořit jako popisky do menu (např. témata týdne, admin, povídky,...) a v jaké barevné kombinaci
 7. Pokud chceš vytvořit i komentářové ikonky a klikací ikonku, připiš dvě barvy, ve kterých chceš ikonky udělat
 8. Chceš-li design na blog nastavit, napiš mi heslo na tvůj blog (po dokončení nastavování si ho raději změň ^^)
 9. Pokud máš nějaké speciální přání či prosbu, neváhej a piš!
 10. Souhlasíš s pravidly?

Objednávku pošli na e-mail imagine.blog.cz@seznam.cz . Hotový design ti pošlu na e-mail, ale také uveřejním zde na blogu.


Pokud máš nějaký dotaz, stačí mi napsat na e-mail, nebo pod tento článek formou komentáře.


Povídky

26. července 2012 v 22:57 | Mr. IMAGINEReklamy

26. července 2012 v 16:39 | Mr. IMAGINE


Protože, neboť a jelikož nechci mít téměř pod každým článkem reklamu. Své velice nápadité a originální (ne, opravdu to NEMYSLÍM ironicky) reklamy vkládejte pouze pod tento článek a nikam jinam (v opačném případě mažu). Pokud bude mít mé veličenstvo čas a náladu (a v poslední době nemá ani jedno, ani druhé), možná vám hlásne do nějaké SONB, podívá se na váš úžasný blogísek, nebo vyplní úchylný řetězák (ale nedělejte si přehnané naděje).

O autorovi

23. července 2012 v 20:12 | Mr. IMAGINE


Pseudonym - Mr. IMAGINE
Datum narození - 16. května 1997
Věk - 16 let
Pohlaví - Muž
Povolání - Spisovatel a grafik na volné noze
Stát - Česká republika
Film - Mezi mé srdcovky patří HP 1-8. Rád se dívám na horrory a věci, u kterých se bojím. Poslední dobou dost ujíždím na psychologických filmech a filmech o životě.
Seriál - Misfits, Pretty Little Liars, American Horror Story, The Walking Dead, Skins, Ravenswood, Twisted.
Kniha - Všechny (ne)existující knihy o HP, Stmívání, knihy od Stephena Kinga, Prázdné místo,..
Kapela - SUM 41, Radiohead, Muse, Coldplay, Molotov Jukebox, Papa Roach, Hollywood Undead, System of a down, Dymytry, Pink Floyd, Paramore, Rival Sons, Metallica,..
Jídlo - Ostatně všechno, co je aspoň trochu k jídlu.
Pití - Cola, Svijany.
Koníček - Rád píšu (ať už povídky nebo básničky), ale moc často se k tomu nedostávám (ať už je to mojí leností, nedostatkem času, nebo spisovatelským blokem).
Místo - Les, řeka. Z konkrétních míst/měst je to třeba Žamberk a Londýn.
Povaha - Sám sebe moc dobře neznám.
Sport - Kromě hodin těláku ve škole nic.


O blogu

13. července 2012 v 16:53 | Mr. IMAGINE

Blog "založen" - 30. května 2012
Autor blogu - Mr. IMAGINE
První článek na blogu - 13. července 2012 v 0:48 (mám závažnou nemoc, kterou trpím již od dětství = lenost)
První komentář na blogu - 13. července 2012 v 0:52 od Čokoládky Milky


Úvod

13. července 2012 v 0:48 | Mr. IMAGINE

Vítejte, zbloudilé duše. Právě jste, ať už úmyslně či náhodou, navštívili můj blog. Blog, který se honosí adresou www.imagine.blog.cz. Adresa je to celkem "vzácná". Přiznejme si, kolik z nás, si, jen tak z nudy, do vyhledávače naťuká nějaké anglické slovíčko a připojí za to koncovku blog.cz. Je to magnet na návštěvnost. Ale spoustu takovýchto "vzácných" adres končí pod taktovkou neaktivních blogerů, mnohdy bez jediného článku. A pokud není nějaká unikátní adresa zabraná, je "již použita". Od nějakého jiného uživatele z jiných serverů (dobyvatel, galerie, doma, pokerfan,...). Kupříkladu adresa www.black.blog.cz. Jednoduchá, trefná adresa pro nějakého pesimistického blogera (například pro mě ^^). Zabraná? Bohužel. Použita.
Když se řadíte mezi ty šťastné jedince a najdete si existující blog s (pro vás vyhovující) adresou, který nevykazuje známky aktivního blogování déle jak rok, stačí napsat na e-mail blog@blog.cz a během několika málo dní Vám adresu uvolní (řadím se mezi ně i já, jelikož tato adresa byla TAKÉ zabrána neaktivní blogerkou, která zde měla pouze rozcestníky a všude spoustu srdíček *zvrací*). To je alternativní možnost. Dobře. Ale můžou se u toho vyskytnout nějaké ty komplikace. Holčina předemnou si tu chytře nastavila počítadlo (nechápu proč, když ho na blogu stejně neměla nastavené), což znamená, že se mi tu sice ukazuje návštěvnost, ale nechodí mi na e-mail podrobné statistiky s návštěvností.
Možná si říkáte, jaký to má smysl, když tu takhle polemizuji nad adresami. A už vůbec v článku s nadpisem Úvod. Je to takové malé zamyšlení, jak je těžké najít vhodnou adresu pro blog. Možná by nebylo na škodu, kdyby se blog.cz odpojil od všech ostatních "dobyvatelů", "pokerfanů" a já nevím čeho ještě. Spousta adres by se tak díky tomu uvolnila. Ještě lepší řešení by však bylo, kdyby se občas promazávaly neaktivní blogy.
Asi už Vás nudím svými nudnými, konzervativními kecy. I přesto však doufám, že se někdo dočetl až sem a neusnul u toho.
Toť vše. Snad jen... příjemné počtení u dalších (nemůžu zaručit, že méně nudných) článků, které najdete na tomto blogu se "vzácnou" adresou.